یاد بگیر

گاهی آدم هایی می آیند که گند می زنند به تمامی چیزهایی که برایت روزی عزیز بوده است..آدم هایی که عاشقت می کنند و پایبند و زمانی که دیگر چشمانت کسی را نمی بیند می روند..با همین سادگی.. و تو می مانی و تمام زخم ها.. خالی شدن ها.. مردن ها.. شاید چندین سال طول بکشد تا همان یک شب و بوسه و هم آغوشی را کم کم از خاطرت محو کنی.. فراموشش که نمی توانی بکنی.. اما سعی می کنی دیگر به یاد نیاری اش که دیگر زخم هایت را روزی چندین و چند بار باز نکنی و...روزها می گذرد ..چندین سال بعد به گوشت می رسد که دربه در به دنبالت می گردد ، پیدایت می کند و با هم قهوه ای می خورید..توی چشمهایت زل می زند و برایت از روزهایی که تو زجرش را کشیده ای می گوید درحالی که سرش را پایین انداخته و گوشه ی چشمش تر است.. می خواهد با تمام ِ این اطوارهای از پیش تعین شده دلت را بلرزاند.آخرش هم بگوید " حلالم کن.. "

"نه" گفتن را یاد بگیر...

بادست هایت گوش ِ دلت را بگیر تا چیزی نشنود.. چشمانت را ببند و بگو " حلالت نمی کنم.. هرگز.. "

می دانی جان ِ دلم، باید آنقدر زجر بکشد تا بی حساب شوید!

این  را اگر گوش کنی به تمام سوال های بی جوابت می رسی.. !

/ 37 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عکاس کثیف

یک جانبه نگری عالی ای بود . حالشو بردم . خودم از این به بعد میام آمار وبلاگت رو می برم بالا البته رو قولم حساب نکن چون بد قولم . [چشمک]

عکاس کثیف

عمق اثر گذاری یک پیام وقتی است که طرف مقابل با حالی از تو جدا بشه که نه شادی باشه نه خشم و نه بهت و سر خوردگی . بدونه که در جواب عمل اون تو عملی کردی که حقش بوده . البته این یه ایدآل گرایی محضه و درواقع همه ی ما خودخواهیمون تا اون حدی بالاست که اجازه نمیده از منظر دیگه ای به وقایع نگاه کنیم . همین باعث میشه که دیگران در رابطه های ما لحاظ نشن . من خودم همیشه از کنار بی مهری های روزگار رد میشم نه بخششی هست و نه کینه ای . و نه یادی از گذشته . هرچی می مونه میره در کنج انباری ذهنم و مدتهای مدید ممکنه که خاک و غبار ارتداد روش بشینه .

ارکید

یعنی انقدر تو از خودت مطمئنی که هیچ زمان از کسی طلب بخشایش نخواهی کرد؟! و انوقت باید تا زمان بی حساب شدن جان دل اون صبر کنی؟!

النا

من حلاااااااااااااااااااااال نمیکنم...... قول میدم...... بیخود کرده که اصلا برگشته! اشک چشمش هم بخوره توی سرش!!!!!!!!!!!!!!!!

آرمان

اشتباه می کنی آریا جان اون لحظه ای که با تمام وجودت بخشیدیش آرامش وصف ناپذیری رو تجربه می کنی

خزان

احمق بوده اونی که اومده واسه گهی که خورده عذرخواهی کرده و احمق تر تویی که اون موقع نتونستی جلو رفتنشو بگیری و الان کلاس میذاری که نه گفتن بلدی لابد یه ریگی تو کفشت یا یه بیخاصیتی تو ذاتت بوده که کار به اینجا کشیده باز مرام اون که دلش تنگ شد و ببخشید رو بهونه کرد

مهناز

آریا واقعا مطالبت قشنگه عزیزم امید دارم همیشه موفق باشی

هما

آریا ؟ دوست داری واسه این پست چی بنویسم ؟ تا همان یک شب و بوسه و هم آغوشی را کم کم از خاطرت محو کنی ... کی بوده این خانم که شده بود عزیزه دل آریا ؟ کاش بهم نمیگفتی همه ی پستارو کامنت بذارم عزیز دل هما !

سمیه

دوباره اومدم این و خوندم عالیه رفیق عالی