مردهایی از جنس خودم !

دیگه دوس نداری هیچ کس رو به خلوت خودت راه بدی حتی اگه تنهایی کلافه ات کرده باشه . از یه جایی به بعد . . . وقتی کسی بهت میگه دوستت دارم ، لبخند میزنی و ازش فاصله می گیری . از یه جایی به بعد . . . هر روز دلت برای یه آغوش امن تنگ میشه ، اما دیگه به هیچ آغوشی فکر نمی کنی . از یه جایی به بعد . . . حرفی واسه گفتن نداری ، ساکت بودن رو به خیلی از حرفا ترجیح میدی و میری توی لاک خودت . از یه جایی به بعد . . . از اینکه دوست داشته باشن می ترسی ، جای دوست داشته شدن ها توی تن و فکر و قلبت می سوزه . از یه جایی به بعد . . . فقط یه حس داری ، حس بی تفاوتی ، نه از دوست داشتن ها خوشحال میشی و نه از دوست نداشتن ها ناراحت . از یه جایی به بعد . . . توی هیجان انگیزترین لحظه ها فقط نگاه می کنی .

/ 16 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

اینجا کی اپ میکنه[نگران]

meena

maryam لحظاتی پیش اگر قرار باشد هر یک از انسانها غم خود را در دست بگیرند و در صفی بایستند، هرکس با نیم نگاهی به بغل دستی خود غمش را در جیبش می گذارد و به خانه بر می گردد… «فریدریش نیچه»

هستی

خیلی سخته ها وقتی همه دوستاتو ول کردی بخاطرش جواب هیچکسو ندادی بعد خودشم بره گوشیت یه زننگ خورمنداشته باشهحتی یه مزاحم

هستی

اعصابت میریزه بهم دوروز به گوشیت دس نزدی بعد ک گوشیتو برمیداری میبینی صفحش خالیه[کلافه]

maryam gh

از یه جایی به بعد . . . توی هیجان انگیزترین لحظه ها فقط نگاه می کنی . inoo barash harfi vase goftan daram....

یسنا

likeeeeeeeeeeeeee

یسنا

likeeeeeeeeeeeeee

shadiii

are az ye jaei be baad yadam mire k gushiim sharj nadare o0 yeho0 didi vasate khiyabo0n khamo0sh sho0d ras migi vali faghat marda in jo0ri nemishan k[عصبانی]

فَروَهَر

از یه جایی به بعد . . . . فقط سکوت میکنی و خیره میشی به نتهایی خودت . . . .

فَروَهَر

از یه جایی به بعد . . . . فقط سکوت میکنی و خیره میشی به نتهایی خودت . . . .